Bądź częścią nowego centrum miasta.
Znajdź swoje miejsce w najjaśniejszym punkcie Olsztyna.

Top Bottom

Centaurus jest najwyższym budynkiem wielofunkcyjnym w województwie warmińsko-mazurskim.

Top

Nowy wymiar

Centralna lokalizacja połączona z wielkością obiektu
i jego programem użytkowym predestynuje Centaurusa
do roli jednego z symboli Olsztyna - jako wyraźnie rozpoznawalnego
budynku w mieście oraz miejsca częstych spotkań Olsztynian.

Znajdź mieszkanie
Centaurus - czas pokonania trasy pieszo do różnych miejsc.

W centrum uwagi

Centaurus zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Głowackiego. Dojście na starówkę, do parku czy dużego centrum handlowego zajmuje zaledwie parę minut. Wyjątkowość lokalizacji podkreśla bliskie sąsiedztwo planetarium i obserwatorium astronomicznego, które nadają okolicy szczególnego klimatu.

Poznaj wyjątkowe położenie Centaurusa

Mieszkania i apartamenty

Widok na Stare Miasto jest jak na dłoni. Budynki mieszkalne są doskonale zorientowane ze względu na strony świata. Wszystko wokół jest rozświetlone przez cały dzień - od wschodu po zachód można podziwiać spektakularną panoramę miasta.

Znajdź mieszkanie dla siebie

Najnowsze standardy powierzchni komercyjnej

Centaurus jest pierwszym nowoczesnym obiektem biurowym klasy A w Olsztynie, z największymi powierzchniami na jednym piętrze. Na każdej kondygnacji zaprojektowano przestronne i komfortowe przestrzenie biurowe mierzące około 1 300 m2, które dają dużą swobodę aranżacji wnętrz.

Sprawdź powierzchnie biurowe

Hampton by Hilton

W ramach inwestycji powstał hotel Hampton by Hilton, ze 105 pokojami. To 14. Hampton w Polsce i jedyny sieciowy hotel w woj. warmińsko-mazurskim.

Poznaj nasz hotel

Ceniony na rynku deweloper Inopa przedstawia nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego w doskonale skomunikowanej części Olsztyna. Duży i wielofunkcyjny budynek z innowacyjnymi rozwiązaniami stał się jedną z wizytówek miasta.
Nasze mieszkania deweloperskie wykonane są w najwyższej jakości technologii oraz przy zachowaniu najlepszych standardów. Dzięki dogodnej lokalizacji, każdy kto zdecyduje się na zakup lokalu będzie miał pewność, że jest to idealne miejsce do zamieszkania lub prowadzenia biznesu. W ścisłym sąsiedztwie Centaurusa znajdziesz wszystkie niezbędne do codziennego życia elementy – sklepy, banki, urzędy czy instytucje kultury. Mieszkanie tutaj to oszczędność czasu i prestiż.  By sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów, oferujemy również jedyne w mieście powierzchnie biurowe z rynku pierwotnego o metrażu przekraczającym 1200 m².
Centaurus to prestiżowe miejsce na mapie Olsztyna, które oferuje swoim mieszkańcom wiele udogodnień oraz pewność, że inwestycja okaże się strzałem w dziesiątkę. Naszym celem jest taki wpływ na rynek pierwotny mieszkań w regionie, aby wyznaczyć nową jakość i dać naszym Klientom wszystko czego im potrzeba. Już dzisiaj zapoznaj się z ofertą nowych mieszkać w Centaurusie.
 

Aktualności

Hotel Hampton by Hilton w Centaurusie

"W kompleksie Centaurus z biurami i mieszkaniami w centrum Olsztyna otwarty został Hampton by Hilton ze 105 pokojami. To 14. Hampton w Polsce, drugi zarządzany przez VHM Hotel Management i jedyny sieciowy hotel w woj. warmińsko-mazurskim" - o czym możemy przeczytać w serwisie "Hotelarz"

Czytaj więcej

W Olsztynie powstanie najwyższy budynek w województwie warmińsko-mazurskim

Spółka INOPA oficjalnie rozpoczyna prace nad najnowocześniejszym kompleksem usługowo-mieszkalnym w Krainie Tysiąca Jezior. 14 czerwca 2018 r. zostanie położona symboliczna cegła pod budowę inwestycji Centaurus: kompleksu spełniającego funkcje biurowe, mieszkalne oraz handlowo-usługowe.

Czytaj więcej

Inwestuj w Olsztyn, zobacz co proponuje stolica Warmii i Mazur

17 kwietnia 2018 r. o godzinie 10:00 w Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre odbyła się konferencja z udziałem władz Olsztyna adresowana do przedsiębiorstw poszukujących atrakcyjnych miejsc pod inwestycje.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności