Bądź częścią nowego centrum miasta.
Znajdź swoje miejsce w najjaśniejszym punkcie Olsztyna.

Top Bottom

Centaurus będzie najwyższym budynkiem wielofunkcyjnym w województwie warmińsko-mazurskim.

Top

Nowy wymiar

Centralna lokalizacja połączona z wielkością obiektu
i jego programem użytkowym predestynuje Centaurusa
do roli jednego z symboli Olsztyna - jako wyraźnie rozpoznawalnego
budynku w mieście oraz miejsca częstych spotkań olsztynian.

Znajdź mieszkanie
Centaurus - czas pokonania trasy pieszo do różnych miejsc.

W centrum uwagi

Centaurus zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Głowackiego. Dojście na starówkę, do parku czy dużego centrum handlowego zajmuje zaledwie parę minut. Wyjątkowość lokalizacji podkreśla bliskie sąsiedztwo planetarium i obserwatorium astronomicznego, które nadają okolicy szczególnego klimatu.

Poznaj wyjątkowe położenie Centaurusa

Mieszkania i apartamenty

Widok na Stare Miasto jest jak na dłoni. Budynki mieszkalne są doskonale zorientowane ze względu na strony świata. Wszystko wokół jest rozświetlone przez cały dzień - od wschodu po zachód można podziwiać spektakularną panoramę miasta.

Znajdź mieszkanie dla siebie

Najnowsze standardy powierzchni komercyjnej

Centaurus będzie pierwszym nowoczesnym obiektem biurowym klasy A w Olsztynie, z największymi powierzchniami na jednym piętrze. Na każdej kondygnacji zaprojektowano przestronne i komfortowe przestrzenie biurowe mierzące około 1 300 m2, które dają dużą swobodę aranżacji wnętrz.

Sprawdź powierzchnie biurowe

Hampton by Hilton

W ramach inwestycji powstanie hotel, który będzie odpowiadał standardom międzynarodowych sieci hotelarskich. Dla gości zaprojektowano ponad 100 komfortowych pokoi.

Poznaj nasz hotel

Aktualności

W Olsztynie powstanie najwyższy budynek w województwie warmińsko-mazurskim

Spółka INOPA oficjalnie rozpoczyna prace nad najnowocześniejszym kompleksem usługowo-mieszkalnym w Krainie Tysiąca Jezior. 14 czerwca 2018 r. zostanie położona symboliczna cegła pod budowę inwestycji Centaurus: kompleksu spełniającego funkcje biurowe, mieszkalne oraz handlowo-usługowe.

Czytaj więcej

Inwestuj w Olsztyn, zobacz co proponuje stolica Warmii i Mazur

17 kwietnia 2018 r. o godzinie 10:00 w Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre odbyła się konferencja z udziałem władz Olsztyna adresowana do przedsiębiorstw poszukujących atrakcyjnych miejsc pod inwestycje.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności